Suat BİRER Hairdressing
Suat BİRER

Suat Birer

   SUAT BİRER 1973 yılında doğmuş, 1986 yılında ustalarının yanında mesleğe ilk adımını atmıştır. Yıllarca beraber çalıştığı ustalarından bayrağı alarak 1990 yılında kendi salonunu açmış, şimdiki SUAT BİRER Hairdressing salonlarının sağlam temellerini atmıştır.

  SUAT BİRER yeniliği ve yenilenmeyi seven başarılı bir işadamıdır. Eğitimi ve eğitmeyi seven iyi bir işletmecidir. Kendini ve ekibini her geçen gün geliştiren usta öğreticidir. Modern çağa uyum sağlayarak yurt içinde ve yurt dışında eğitimler alarak vizyonunu devamlı genişletmiştir. Aynı donanımı ekibi içinde sağlamayı hedef seçmiş, onlara bu yolda önderlik etmiştir. Çalışanlarını birer arkadaş, müşterilerini salonunun misafirleri olarak görür.

  Müşterilerini dinler, onların isteklerine cevap verebilmek için titizlikle çalışır. Öneri ve şikâyetleri değerlendirir. Daha iyi hizmet, kaliteli hizmet sisteminin olmazsa olmazlarıdır.

   Suat Birer özel yaşamında da titiz ve özenlidir. Geniş bir sosyal çevresi, görüşmekten keyif duyduğu arkadaşları vardır. İyi günde, kötü günde dostlarınla olmaktan mutluluk duyar.

  Şu anda Merkez ve Yahyakaptan şubesi olarak iki salonu bulunmaktadır.Her geçen gün Suat Birer ailesinin büyümesiyle güçlenmekte, bundan gurur duymaktadır.